W miniony weekend mieszkańcy Jasienicy i okolic wspólnie świętowali podczas wyjątkowego wydarzenia „Wianki”, zorganizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich „Jamajka” z Jasienicy.
Takie wydarzenia nie tylko pozwalają pielęgnować lokalne dziedzictwo kulturowe, ale także sprzyjają integracji mieszkańców, budowaniu więzi sąsiedzkich i wspólnemu spędzaniu czasu w gronie rodzin i przyjaciół.
Dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich „Jamajka” z Jasienicy za organizację tego wyjątkowego przedsięwzięcia oraz wszystkim uczestnikom za obecność i stworzenie niezwykłej atmosfery.
Wydarzenie odbyło się pod Patronatem Burmistrza Tłuszcza Beaty Skulimowskiej.
Wianki 2026 w Jasienicy


























