W dniach 20-24 czerwca 2016r. uczniowie wszystkich placówek oświatowych z terenu Gminy Tłuszcz zakończyli rok szkolny 2015/2016 i zaczęli upragnione wakacje.  Najlepsi uczniowie klas trzecich gimnazjum oraz klas szóstych szkoły podstawowej otrzymali ...

Dnia 21 czerwca 2016r. odbyła się XIII Sesja Rady Miejskiej w Tłuszczu, podczas której Radni miejscy podjęli uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Tłuszcza z tytułu wykonania budżetu za 2015 rok.

Zgodnie z zapowiedziami burmistrza Pawła Bednarczyka wykonawca prac modernizacyjnych przy linii kolejowej E-75 odtwarza zniszczoną w Gminie infrastrukturę.

W pierwszej połowie czerwca zakończono przebudowę ważnego skrzyżowania w Postoliskach - ulic Starowiejskiej i Aksamitnej. To nie koniec prac na drogach naszej gminy.   Wkrótce zrealizowane zostaną kolejne ważne dla mieszkańców ...

W piękny, słoneczny dzień, 29 czerwca 2016r. w Centrum Konferencyjno-Bankietowym "Batory" w Tłuszczu słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku kończyli szósty rok akademicki.

Uczniowie Zespołu Szkół w Jasienicy wzięli udział w konkursie plastycznym "Wartościowa lekcja WF" organizowanym przez PKN ORLEN oraz Fundację ORLEN Dar Serca.

Na Dni Tłuszcza mieszkańcy miasta i gminy czekają cały rok. Czerwcowe imprezy zawsze przyciągają wielu widzów. Nie inaczej było tym razem, podczas ich XX edycji – zorganizowanej pod hasłem „Pod krawatem”.

Na sobotnie przedpołudnie 4 czerwca pogoda zaplanowana była już od dawna, bo przygotowania do Pikniku Rodzinnego obiecywały, że będzie to wspaniały dzień dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Tak też było.

W dniach 4-5 czerwca 2016r. Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Tłuszcza wzięła udział w XIII Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych „Złota Trąbka” odbywającym się w Bielsku-Białej, Kozach oraz Jasienicy Bielskiej. Młodzi muzycy wystąpili na ...

Dzień Matki i Dzień Ojca to wyjątkowe dni w roku, którym zawsze towarzyszy magiczna atmosfera. To właśnie wtedy możemy powiedzieć rodzicom, jak bardzo ich kochamy. Najlepsza mama i najlepszy tata na świecie zasługują na piękny prezent.

Wspaniała wiosenna aura, pokaźna frekwencja, okazałe nagrody, koleżeńska atmosfera i różnorodność ryb występujących w starorzeczu Fiszor to przepis na udane zawody wędkarskie.

Ponad 100 uczniów tłuszczańskiego gimnazjum uczestniczyło w rajdzie rowerowym, który odbył się 1 czerwca 2016r. 20 km mieli do przejechania gimnazjaliści w rajdzie organizowanym przez Family Active we współpracy z Gimnazjum im. Królowej ...